FACTORYHERBS Istnieje 19 produktów.

FACTORYHERBS jest firmą która, nie tylko konfekcjonuje ale i produkuje zioła, dzięki czemu znamy ich cały proces produkcji od uprawy gleby, wysiewu nasion poprzez suszenie, przetwarzanie i ostateczne wprowadzenie na rynek. Pozwala nam to kontrolować produkcję co przekłada się na zawartość kluczowych substancji czynnych na wysokim poziomie, dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

FACTORYHERBS jest firmą która, nie tylko konfekcjonuje ale i produkuje zioła, dzięki czemu znamy ich cały proces produkcji od uprawy gleby, wysiewu nasion poprzez suszenie, przetwarzanie i ostateczne wprowadzenie na rynek. Pozwala nam to kontrolować produkcję co przekłada się na zawartość kluczowych substancji czynnych na wysokim poziomie, dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Siedziba naszej firmy oraz nasze plantacje znajdują się w województwie lubelskim, a konkretnie w miejscowości Dawidy. Atutem naszego położenia jest naturalne środowisko przyrodnicze, z dala od fabryk ciężkiego przemysłu oraz dróg szybkiego ruchu, co zapewnia wysoką jakość surowców zielarskich. Nasz zakład produkcyjny jest usytuowany w ciągu nowoczesnych hal produkcyjnych, magazynów, oraz suszarni nad którymi kontrolę sprawuje Powiatowa Inspekcja Sanitarna oraz Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna.

Nasze produkty mają aktualne badania oraz są pod nadzorem Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej Wspieramy Polskie przedsiębiorstwa i korzystamy z polskich nowoczesny urządzeń i technologii!

Aktywne filtry