PUPIL Jest 1 produkt.

PUPIL Foods Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku pokarmów dla zwierząt domowych od 1996 roku. Oferujemy naszym Klientom pełną gamę pokarmów dla psów i kotów.

Jesteśmy silną firmą z całkowicie polskim kapitałem, od ponad 25 lat na rynku. Zbudowaną na stabilnych fundamentach tradycji i lokalnego patriotyzmu. Dzięki położeniu w centralnej Polsce, gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo dostaw.

Dostarczamy do ponad 30 największych sieci handlowych i dystrybucyjnych. Nieustannie powiększamy rynki zbytu w kanale nowoczesnym i tradycyjnym. Eksportujemy do 25 krajów na 4 kontynentach. 

Regularnie wprowadzamy brandy, które swoimi  recepturami odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku i jako specjalistyczne produkty są dedykowane coraz precyzyjniej wyselekcjonowanemu odbiorcy. Klienci doceniają nasze elastyczne podejście do ich oczekiwań oraz nieustanny rozwój w dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości, nagradzając nasze produkty licznymi wyróżnieniami.

Legitymujemy się międzynarodowymi certyfikatami: BRC, ISO 9001, HACCP. Nasza firma posiada dwie fabryki: karmy mokrej w Nowych Skalmierzycach i karmy suchej w Odolanowie. Nieustannie modernizujemy linie produkcyjne, inwestujemy w nowe obiekty, a co za tym idzie – kolejne stanowiska pracy, pamiętając, że za wszystkim stoi człowiek. Bez ludzi pracujących z zaangażowaniem i w poczuciu misji – nie byłoby sukcesu. 

Aktywne filtry