PERRO Istnieje 9 produktów.

Decyzję o tym, że chcemy wprowadzić na rynek nową markę karm dla psów przypieczętował wniosek, do którego doszliśmy już na początku prowadzonych analiz. Wniosek brzmiał następująco: stosunek jakości dostępnych karm do ich ceny pozostawia wiele do życzenia – za większość karm płacimy zwyczajnie za dużo. Postawiliśmy sobie za cel, wprowadzenie takiej marki, która nie znajdzie sobie równej w kontekście tego stosunku. No i się udało!

Kiedy usiedliśmy do stołu, by zastanowić się, co chcemy Wam - drodzy Właściciele czworonogów – przekazać, byście poczuli naszą autentyczność i eksperckość - pomyśleliśmy od razu: „przecież jesteśmy hodowcami, zajmujemy się zwierzętami od lat…”. Jako hodowcy krów mlecznych doskonale wiemy, jak ważne dla kondycji zwierząt jest ich żywienie. Kiedy w naszym domu zamieszkały psy, poczuliśmy, że możemy i bardzo chcemy zając się profesjonalnym żywieniem również ich. I właśnie ta myśl spowodowała, że zootechnicy - na co dzień również rolnicy - ze wsparciem miłośniczki dobrego designu, współpracując z psimi dietetykami, pochylili się nad stworzeniem produktów, które idealnie wpisują się w kanon najnowszych trendów związanych ze zdrowym żywieniem czworonogów, a ich opakowanie przyciąga wzrok swoją estetyką. 

Jesteśmy przekonani, że w rezultacie tych działań, stworzyliśmy ofertę produktów, która pozwoli serwować naszym czworonogom to, co najlepsze. Bo mamy świadomość, że DOGadzamy najlepiej!

Aktywne filtry