Nature's Protection

Nature's Protection to marka zajmująca się produkcją i dystrybucją produktów dla zwierząt domowych, zwłaszcza żywności dla psów i kotów. Firma koncentruje się na tworzeniu zdrowych i zrównoważonych receptur, które mają na celu zaspokajanie potrzeb żywieniowych zwierząt oraz wspieranie ich zdrowia i dobrej kondycji.

Wszystko zaczęło się od 15-letniej Janity Januškauskaitė - Plungė, która właśnie zawarła umowę z ojcem i przekonała matkę, by dostała swojego pierwszego psa - srebrnego pudla, którego nazwała Kika.

Srebrny pudel zainspirował Janitę do wejścia w świat zwierząt domowych i zgłębienia tajników opieki nad psami i hodowli. Wychowując Kikę, nauczyła się tajników pielęgnacji pudli, i już w wieku 16 lat Janita pracowała jako groomer psów. Jej talent został zauważony przez ludzi, którzy prosili ją o pielęgnowanie swoich psów.

W wieku 18 lat Janita została prezesem klubu pudli, a w wieku 23 lat - najmłodszym sędzią międzynarodowym na świecie. W trakcie swojej kariery Janita patrzyła na zwierzęta z różnych perspektyw - jako właścicielka, groomer, hodowca i sędzia. Perspektywa z tych wszystkich kątów pozwoliła jej dostrzec różne braki w opiece nad zwierzętami i produktach żywieniowych dostępnych na rynku.

Wielka miłość do psów przekształciła się w hobby, a hobby stało się udanym rodzinny biznes, który rozwija się od 1991 roku. Symbolicznie nazwane na cześć pierwszego psa, KIKA GROUP rozrosło się do 130 sklepów detalicznych, 3 fabryk, światowej sławy hodowli psów z ponad 2000 tytułami mistrza, jedynego profesjonalnego akademii groomerów i salonu spa w Europie, eksportując do 60 krajów i współpracując z ponad 700 hurtowniami.

Wierzymy, że kluczem do szczęśliwego i zdrowego zwierzaka jest w 80% zbilansowane żywienie i w 20% codzienna opieka weterynaryjna. Dlatego tworząc nasze produkty, opieramy nasze decyzje na ponad 35-letnim doświadczeniu, wiedzy i wglądach od środka, które pozwalają nam tworzyć unikalne, innowacyjne i zdrowe produkty dla zwierząt z całego świata. Szczególną uwagę zwracamy na każdy składnik, na jego korzyści dla zdrowia zwierzaka w dłuższej perspektywie czasowej i na jego wpływ na środowisko. Zawsze szukamy sposobów na poprawę efektywności i jakości produkcji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz