WOW

WOW to marka naturalnej karmy dla psów, która oferuje bezzbożowe receptury z wysoką zawartością mięsa i warzyw. WOW zapewnia psom zdrowe i smaczne posiłki, bogate w witaminy i minerały. WOW produkuje karmy suche i mokre dla psów różnych ras, wieku i potrzeb. WOW to karmy z efektem WOW!

Karma WOW dla psów najwyższej jakości przekonuje naturalnymi i bezzbożowymi recepturami, które charakteryzują się wysokim poziomem tolerancji i akceptacji. Zawiera dużo soczystego mięsa i pysznych warzyw. Podczas produkcji dodawane są niezbędne dla psa witaminy, pierwiastki śladowe, minerały i oleje, aby zagwarantować witalność i zdrowie psa. Produkcja odbywa się w 100% w Austrii i oferuje karmę indywidualnie dostosowaną do potrzeb na każdym etapie życia.

W WOW nie tylko czworonożni przyjaciele są bardzo ważni, ale także świat, w którym żyjemy z naszymi psami. Dlatego ważne jest, abyśmy odpowiedzialnie obchodzili się z zasobami Matki Ziemi.

Jako firma rodzinna, która nie jest wspierana przez dużą firmę, marka ma kontrolę nad tym, jak działa i jakie cele realizuje. Dostarcza Twojemu psu tylko to, co najlepsze z natury zgodnie z najsurowszymi austriackimi normami. Oprócz wysokich standardów regionalności, jakości i produkcji o niskiej emisji CO2, stosuje najlepsze koncepcje pakowania poprzez używanie puszek nadających się do recyklingu i tylko papieru z recyklingu.

Najlepsza karma staje się jeszcze lepsza, gdy jest również oferowana po uczciwej cenie. Jak marka WOW może to umożliwić jako marka premium? Bardzo łatwo. Dzięki inteligentnym przepisom, bez zbędnych rzeczy - ale na pewno nie kosztem ich jakości.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz