ALPHA SPIRIT

ALPHA SPIRIT to marka oferująca naturalne karmy dla psów i kotów, która powstała z pasji do zwierząt i z myślą o ich zdrowiu. Produkty marki ALPHA SPIRIT charakteryzują się wysoką jakością i są wytwarzane z naturalnych składników, takich jak mięso, ryby, owoce i warzywa. Wszystkie karmy ALPHA SPIRIT są bez zbóż i bez sztucznych dodatków, co czyni je łatwymi do trawienia i idealnymi dla psów i kotów z wrażliwym układem trawiennym.

Misja

Nasza misja jest prosta i przekonywująca. Poprzez doskonałe pożywienie, pragniemy zwrócić psom ich korzenie. Chcemy żywić je w sposób naturalny, tak jak żywili się ich przodkowie, wilki.

Dlaczego nasze produkty są tak doskonałe?

Ponieważ wiemy o tym, że najwłaściwszym pokarmem dla psa jest świeże mięso -jego zawartość w naszych karmach stanowi 85% . Dbając o najwyższą jakość, składniki dobieramy w bardzo uważny sposób i wybieramy tylko lokalnych dostawców. Nie znajdziesz u nas sztucznych barwników, konserwantów, czy zbędnych zbóż, a wartościowe kiełki roślin strączkowych, które optymalizują trawienie oraz są źródłem cennych witamin i mikroelementów. Nasza karma odpowiednia jest dla każdego psa, niezależnie od wieku czy aktywności. Jeśli pragniesz dać swojemu psu odpowiednio zbilansowany i pełnowartościowy posiłek, a tym samym zdrowie, siłę i witalność - zaufaj nam.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz